Leenbakker
magasins

Magasins

chariot
10% de réduction sur tous les meubles de jardin et coussins de jardin avec code*
*Sauf promos du dépliant et offre partenaire.

Lampe De Table - Bambou - Naturel - 55x32x32 - BePureHome - Lunar

(0)

Retrait gratuit dans le magasin

100 jours de réflexion

Suivez nous pour inspiration

Description

Tafellamp Lunar komt uit de collectie van het Nederlandse merk BePureHome. Lunar is vervaardigd uit naturelkleurige bamboe met zandkleurige kap. Lunar heeft een vriendelijke uitstraling en verspreidt een mooi zacht licht door de lampenkap van bamboe.



Materiaal


Bamboe is een zeer sterk natuurproduct en eveneens zeer flexibel, dit zorgt voor een zeer hoog duurzaamheidsniveau. Bamboe is zeer licht van kleur maar kan sterk reageren op de omgeving, de weersinvloeden laten bamboe langzaamaan vergrijzen of beschimmelen. Dit heeft geen gevolgen voor de constructie, kwaliteit of levensduur van het meubel.



Afmetingen


Lunar heeft een totale hoogte van 55 cm, de lampenkap heeft een diameter van 32 cm. Deze Lunar tafellamp heeft een zwart textiel snoer van 2 meter lang.



Onderhoud


Alle bamboe items zijn vooraf behandeld om het vergrijzingsproces te vertragen. Eventuele vlekken kunnen eenvoudig worden verwijderd met een lichtvochtige doek, hardnekkige aanslag kan weggeschuurd worden met licht schuurpapier.



Levering


Het tafellampje wordt geleverd in één pakket. Plaats voor het beschermen van de ondergrond kleine viltglijders aan de onderzijde. Tafellamp Lunar is geschikt voor een lichtbron met een E27 fitting en maximaal 40 Watt. De lichtbron is exclusief.

Spécifications

Numéro EAN

8714713131839

Marque

BePureHome

Couleur

Crème

Matériel

Bambou

Puissance (Watt)

40

Dimensions article (cm)

55x32x32

Gradable

Non

Y compris la source de lumière

Non

Garantie en années

2

Nombre De Sources Lumineuses

1

Nombre de piles

0

Type de montage

E27

Internet Only

Oui, offre partenaire

Label énergétique 2021

A

Longueur du cordon (cm)

200

Style d'intérieur

Modern

Fonctionne sur piles

Non

Sécurité des produits